Російські війська просунулися на декількох напрямках – ISW

Джерело: ISW
Українські війська ведуть бої з противником на різних ділянках фронту. На тлі позиційних боїв російським армійцям вдалося просунутися поблизу Бахмута, у Ласточкиному та Роботиному.
У звіті зазначається, що 24 лютого тривали позиційні бої на північний схід від Куп’янська та в районі Кремінної, однак підтверджених змін на лінії фронту не було.
Ворог нещодавно просунувся поблизу Бахмута на тлі позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри, опубліковані 24 лютого, показують, що російські сили просунулися на південь і південний схід від Богданівки. Позиційні бої тривали на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки.
Також російські підрозділи просунулися на захід від Авдіївки. Геолокаційні кадри, опубліковані 24 лютого, свідчать про те, що окупанти просунулися на південному сході Ласточкиного.
Водночас 24 лютого на захід і південний захід від Донецька тривали позиційні бої. За словами одного з російських “воєнкорів”, українські сили провели частково успішну контратаку біля Побєди. Позиційні бої тривали поблизу Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки.
За даними аналітиків, російські війська нещодавно підтвердили наступ на заході Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 24 лютого, вказують на те, що загарбники нещодавно просунулися в центрі Роботиного.
- Збройні сили України досягли успіхів на захід від Кремінної, зокрема відновили позиції на схід від Ямполівки.
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що, мовляв, “денацифікація” має бути проведена не лише в Україні, а й в усіх країнах Європи, де спостерігаються ознаки “ідеології нацизму”.
29 квітня Верховний Суд ЄС постановив, що програма Мальти з продажу громадянства в обмін на інвестиції порушує право ЄС і має бути скасована.
Сестра очільника Російського фонду прямих інвестицій Кирила Дмитрієва, який за дорученням президента РФ Володимира Путіна вів переговори з представниками адміністрації президента США у Вашингтоні, відвідала Україну в лютому 2025 року за американським паспортом.
Прем’єр-міністр Чорногорії Мілойко Спаїч анонсував перевірку всіх випадків присвоєння почесного громадянства країни. Ініціатива пов’язана з сумнівами щодо обґрунтованості частини таких рішень, серед яких — надання статусу відомій російській пропагандистці, ведучій “Первого канала” Катерині Андрєєвій.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 29 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.