Російські військові завдали удару по Нікополю з важкої артилерії: є загиблий і поранений

Джерело: глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

7 серпня росіяни з артилерії обстріляли Нікополь у Дніпропетровській області. Один чоловік загинув внаслідок атаки, інший зазнав поранення.

Фото: Сергій Лисак

Зазначено, що загиблим є 36-річний чоловік.

“Ще один мешканець міста постраждав. Йому 68 років. Стан задовільний, тож лікуватиметься вдома”, – додав Євтушенко.

Фото: Сергій Лисак

Пошкоджено приватні будинки, господарські споруди, авто. Внаслідок атаки побито газопровід і лінії електропередач.

Фото: Сергій Лисак

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.