Російську тенісистку не впустили до Польщі

Джерело: Reuters

В суботу, 22 липня, міністерство внутрішніх справ та управління Польщі заблокувало в’їзд до країни російській тенісистці Вірі Звонарьовій з міркувань державної та громадської безпеки.

“Прикордонна служба не впустила російську тенісистку до Польщі. Віра Звонарьова за візою Франції намагалася потрапити в нашу країну рейсом Белград – Варшава”, – йдеться в повідомленні відомства.

Звонарьова є в списку небажаних осіб, додали в міністерстві.

“Після прильоту з Сербії тенісистка залишилася в транзитній зоні варшавського аеропорту імені Шопена і сьогодні після 12:00 вилетіла до Подгориці”.

Жіноча тенісна асоціація (WTA) у суботу заявила, що знає про ситуацію.

“Безпека та добробут всіх гравців є головним пріоритетом WTA. Віра виїхала з Польщі і ми будемо далі розглядати це питання” — йдеться в заяві WTA.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.