Російських і білоруських спортсменів допустять до участі в Азійських іграх

Джерело: Inside the Games

Близько 500 спортсменів з Росії та Білорусі допустять до участі у цьогорічних Азійських іграх у Ханчжоу (Китай), аби допомогти їм отримати кваліфікацію на Олімпіаду наступного року в Парижі.

Після голосування на Генеральній асамблеї Олімпійської ради Азії (OCA) керівні органи кожного з 31 виду спорту в програмі Парижа-2024 вирішуватимуть, чи дозволити спортсменам з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях в Бангкоку (Таїланд).

Російські та білоруські спортсмени не претендуватимуть на медалі.

Спортсмени змагатимуться на Іграх, які відбудуться з 23 вересня по 8 жовтня, під нейтральним прапором і національна символіка не буде дозволена.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.