Росія не спроможна захистити своє населення від війни – британська розвідка

Джерело: Міноборони Великої Британії

Нещодавні атаки безпілотників на Москву і пришвидшення призову до армії вказують на те, що Кремль вже нездатний захистити населення РФ від війни.

Як пояснили у відомстві, зараз для влади РФ головним завданням є внесення змін до законодавства, які дозволять швидше призивати більше чоловіків до армії. При цьому, як нагадали аналітики, в середині липня Держдума РФ підвищила максимальний призовний вік з 27 до 30 років, а мінімальний залишила на рівні 18 років.

Попри те, що призовники нині не діють на території України, вони звільняють професійних та мобілізованих солдатів від інших обов’язків всередині Росії, розповіли у розвідці Сполученого Королівства.

Водночас аналітики додали, що 24 липня президент РФ Володимир Путін підписав указ, який поступово підвищує максимальний вік для тих, хто підлягає призову як резервісти: старші офіцери тепер можуть бути мобілізовані до 70 років.

Як відомо, восени 2022 року резервісти увійшли до числа “частково мобілізованих” і зараз вони можуть забезпечити більш швидке збільшення кількості людей для участі в бойових діях в Україні.

“Збільшення ймовірності залучення  в бойові дії, атаки безпілотників на Москву, надзвичайний рівень внутрішніх репресій і нещодавній заколот “Вагнер” підкреслюють неспроможність російської держави захистити населення від війни”, – йдеться у повідомленні.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.