Росія оголосила про плани вийти з Парламентської асамблеї ОБСЄ
Джерело: The Insider
Держдума РФ та Рада Федерації планують ухвалити рішення про вихід Росії з Парламентської асамблеї ОБСЄ. Це планують зробити до 21 лютого.
Голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що Парламентська асамблея ОБСЄ є “політизованою організацією, яка діє під впливом Вашингтона”, і закликав до припинення співробітництва з нею.
Володін також зазначив, що Росія виступає одним з найбільших спонсорів Парламентської асамблеї ОБСЄ і вважає за доцільне припинити фінансування цієї організації.
Довідка. Парламентська асамблея ОБСЄ була створена у 1991 році з метою сприяння демократії та миру в Європі. Вона об’єднує 57 держав-членів Організації з безпеки та співробітництва в Європі і працює над контролем за виконанням цілей ОБСЄ та запобіганням конфліктів.
Зважаючи на дії Росії у регіоні та її політику – вихід із Парламентської асамблеї ОБСЄ може зробити країну ще більш ізольованою на міжнародній арені.
- У досьє ізраїльської розвідки, через яке низка країн припинила фінансування Агентства ООН у справах палестинських біженців (UNRWA), містяться дані, що близько 190 його співробітників брали участь у викраденнях і вбивствах під час нападу ХАМАСу на Ізраїль.
За оцінками аналітиків, російські комбіновані атаками дронами і ракетами спрямовані на підрив морального духу українців.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.