Росія планує скоротити експорт нафти у серпні цього року

Джерело: Reuters.

Наступного місяця, у серпні, Росія має намір скоротити експорт нафти із західних портів приблизно на 100 – 200 тисяч барелів на день порівняно з липнем, що свідчить про те, що Москва виконує свою обіцянку щодо нових скорочень разом з лідером експортерів нафти Саудівською Аравією.

За даними джерел Reuters, Росія вже доручила нафтовим компаніям скоротити плани постачань на наступний місяць.

Зазначається, що члени організації експортерів нафти ОПЕК+ скорочують постачання з листопада, щоб підтримати ціни. Цього місяця РФ пообіцяла скоротити експорт на 500 тисяч барелів на добу в серпні, а Саудівська Аравія продовжила скорочення видобутку на 1 млн барелів на добу.

Липневі навантаження нафти із західних портів, таких як Приморськ і Усть-Луга в Балтійському морі та Новоросійськ у Чорному морі, цього місяця впадуть до 1,9 млн барелів на добу порівняно з 2,3 млн барелів на добу в червні та 2,4 млн барелів на добу в травні.

Речник віцепрем’єр-міністра РФ Олександра Новака, який відповідає за відносини Москви з ОПЕК+ заявив, що російські компанії самі вирішуватимуть, чи скорочувати видобуток нафти в серпні, але завдання Росії – скоротити постачання на світові ринки.

Загальний експорт російської нафти та нафтопродуктів оцінюється в 7 мільйонів барелів на добу, але дані залишаються секретними після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Міністерство цифрової трансформації України та Європейська організація кібербезпеки (ECSO) уклали меморандум про співробітництво, який посилить кібербезпеку України.

У США затримали та арештували 17-річну Девонту Лінч, яка наприкінці листопада разом зі спільником підійшли до агента ФБР і, погрожуючи йому пістолетом, викрали автівку. 

У вівторок, 5 грудня, Вікіпедія опублікувала 25 найпопулярніших сторінок 2023 року, які відображають інтерес світу до інновацій у сфері штучного інтелекту та людей, які померли цього року.

Інформація про отруєння студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого є недостовірною, заявили у виші.

Російського військового, який на Харківщині відкрив вогонь по автомобілю із цивільними, засудили до 15 років позбавлення волі.