Росія почала створювати нові формування для зміцнення своїх наземних сил – британська розвідка

Джерело: Twiiter міноборони Великої Британії

За інформацією британських розвідників, протягом останніх двох місяців РФ розпочала створювати нові великі формування, задля підсилення своїх сухотних військ, зокрема 25-тої загальновійськової армії.

Фахівці зауважили, що після повномасштабного вторгнення в Україну, Росія, в основному, розгортала мобілізованих резервістів, аби повнити вже встановлені формування або піхотні полки територіальної оборони.

Водночас РФ рідко створювала нові загальновійськові формування. Винятком став 3-й армійський корпус, створений влітку 2022 року, який загалом показав погані результати.

На думку розвідників, найімовірніше, що будь-яке нове формування РФ використає як резервні сили у війні проти України, проте у довгостроковій перспективі Росія прагне посилити свою армію проти НАТО.

Однак, резюмували експерти, без нової хвилі мобілізації Росія навряд чи знайде достатньо нових військ, аби допомогти резервами хоча б одній новій армії.

  • У британській розвідці зауважили, що на півдні тривають інтенсивні бої з російськими окупантами. Фахівці вважають, що на даному напрямку війська РФ очікують проблеми, такі як нестача боєприпасів та відсутність резерву.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.