Росія припинила обстріли крилатими ракетами, аби накопичити їх запас – британська розвідка

Джерело: міноборони Великої Британії

Британські розвідники зауважили, що вже понад місяць РФ не атакувала Україну з флоту дальньої авіації крилатими ракетами, що є однією з найтриваліших пауз від початку повномасштабної війни.

Фахівці зауважили, що Росія має змогу застосовувати інші ударні можливості, проте запуск ракет з дальньої авіації був основним методом завдання точкових ударів.

“Росії майже напевно потрібно було зменшити частоту своїх ударів, щоб поповнити свій запас крилатих ракет”, – додали у розвідці.

На думку експертів, Росія, найімовірніший, використає будь-які нещодавні виготовлені ракети для авіації аби завдавати ударів по українській енергетичній інфраструктурі взимку та доповнюватиме ракетні обстріли атаками іранських БпЛА.

  • В українській розвідці повідомили про ракетний запас Росії, який вона, ймовірно, використовуватиме для атак на критичні об’єкти інфраструктури в Україні цієї зими.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.