Росія скептично ставиться до ідеї США про 30-денне перемир’я в Україні – Reuters
Джерело: Reuters
За даними ЗМІ, російський президент Володимир Путін навряд чи погодиться на 30-денне перемир’я у війні.
Таку інформацію агенству повідомило російське високопоставлене джерело. За його даними, у Кремлі хочуть, аби будь-яка угода зважала на інтереси Росії та її успіхи на полі бою.
Джерело додало, що Росії потрібно обговорити умови будь-якого припинення вогню та отримати гарантії.
“Путіну важко погодитись на це у його чинному вигляді. У Путіна сильна позиція, тому що Росія наступає”.
За словами джерела, якщо РФ не отримає гарантій щодо припинення вогню, то її позиції можуть швидко ослабнути, і тоді Захід звинуватить Кремль у нездатності покласти край війні.
Ще одне російське джерело розповіло, що пропозиція про припинення вогню для Москви виглядає як пастка, адже Путіну буде важко зупинити війну без гарантій чи обіцянок.
Третє джерело зазначало, що США погодились відновити Україні допомогу і “прикрасили” цей крок пропозицією припинити обстріли на 30 днів.
- Західні посадовці впевнені, що президент РФ Володимир Путін навмисне висуває нереалістичні умови щодо припинення війни в Україні, бо розуміє, що на них ніхто не погодиться.
Пізно ввечері 15 липня російські війська атакували Кривий Ріг. Після ракетного обстрілу місті вирує пожежа, попередньо, є постраждалі.
Упродовж першого півріччя 2025 року українці придбали 22 тисячі вживаних легкових автомобілів, імпортованих зі США.
Понад 17 мільйонів курей більше не утримуються у клітках – Швеція досягла цього без законодавчих заборон, а завдяки суспільному тиску, свідомому споживанню та корпоративній відповідальності.
14 липня у Кишиневі стартував установчий семінар міжнародного проєкту, присвяченого збереженню та сталому управлінню Дністром — однією з головних транскордонних річок Східної Європи. Захід відкрив новий етап українсько-молдовської співпраці у водному секторі.
Компанія xAI, заснована американським розробником та підприємцем Ілоном Маском, отримала масштабне замовлення від Міністерства оборони США. Контракт може сягнути 200 мільйонів доларів та передбачає створення спеціалізованих рішень із використанням штучного інтелекту для державних потреб – зокрема у розвідці та галузі безпеки.