Росія вербує сирійців для війни проти України – ГУР

Джерело: Головне управління розвідки Міноборони України

За даними української розвідки, РФ вербує громадян Сирії для участі у війні проти України.

У ГУР зазначили, що росіяни вже завербували близько 100 сирійців, які зараз проходять тренування з акцентом на ведення бойових дій у міській забудові на сирійській території, неподалік міста Алеппо та аеродрому “Kuweires”.

Після завершення вишколу сирійських найманців доправлять на авіабазу Хмеймім, а звідти ― на територію РФ.

Вже у Росії вони отримають паспорти РФ та будуть мобілізовані до війська окупантів.

В українській розвідці додали, що росіяни обіцяють сирійцям роботу охоронців на нафтопереробних об’єктах в Якутії, а потім заманюють на “більш високооплачувану роботу” до Бурятії.

“В місті Улан-Уде паспортизованих найманців чекає мобілізація до складу 5-ї окремої гвардійської танкової бригади ЗС РФ (в/ч 46108) та подальша участь у бойових діях в Україні. Рекрутинг сирійців на війну свідчить про погіршення морально-психологічного стану російських окупаційних військ через масштабні втрати та необхідність їх поповнювати для подальших м’ясних штурмів”, – резюмували у ГУР.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.