У Росії знову стались пожежі на залізниці: ГУР повідомило деталі

Джерело: Головне управління розвідки Міноборони України

В українській розвідці повідомили про пожежі на російській залізниці, влаштовані противниками режиму президента РФ Володимира Путіна.

За даними ГУР, невідомими було спалено декілька релейних шаф на залізниці та інших об’єктах, які використовуються для логістики військ країни-окупанта.

Інциденти трапились у районах міст Саратов, Ярославль та Дзержинськ у Нижегородській області.

“У результаті рух на вказаних залізничних ділянках центральної частини Росії був паралізований”, – повідомили розвідники.

  • У Росії повідомили про чергову диверсію на залізниці, в результаті і якої з колії зійшли 19 вантажних вагонів.
  • У британській розвідці зауважили, що від початку повномасштабної війни у Росії за диверсії на залізниці засудили щонайменше 137 осіб, більшість з яких – особи молодші 24-х років.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.