Від початку повномасштабної війни у РФ засудили понад 100 осіб за диверсії на залізниці

Джерело: міноборони Великої Британії

У британській розвідці зауважили, що від початку повномасштабної війни у Росії за диверсії на залізниці засудили щонайменше 137 осіб, більшість з яких – особи молодші 24-х років.

Фахівці зауважили, що диверсії на залізничних коліях у РФ є серйозною проблемою для російської влади.

Російське незалежне ЗМІ “Медіазона” повідомило, що станом на жовтень 2023 року до суду надійшло 76 справ щодо диверсій.

Від початку 2023 року на основних об’єктах залізничної інфраструктури пишуть повідомлення про те, що за диверсію загрожує довічне ув’язнення.

“Військова логістика Росії, зокрема постачання для війни проти України, ще досі залежить від 33 000 кілометрової залізничної лінії РФ”, – додали розвідники.

Фахівці резюмували, що оскільки у Росії фактично всі методи інакомислення заборонені, диверсії продовжують приваблювати меншість молодих осіб, як метод протесті проти так званої “СВО”.

  • У Росії партизани знайшли новий завод з виробництва ракет, який розташовано у Челябінську.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.