Росіянам, які влаштовували проросійські мітинги у Німеччині, заборонили в’їзд до ФРН

Джерело: Reuters

Німеччина заборонила в’їзд до країни двом росіянам, які влаштовували прокремлівські мітинги у ФРН.

Мовиться про Олену Колбаснікову та її партнера Макса Шлунда, які після повномасштабного вторгнення Росії в Україну влаштовували мітинги у Німеччині з закликами не допомагати Києву.

Минулоріч, коли Reuters опублікувало розслідування про зв’язки пари з Кремлем.

Розслідування виявило, що Колбаснікова та Шлунд були серед основних осіб, які просувають проросійську позицію у ФРН. Щобільше, за свою діяльність вони отримували гроші від російського уряду.

У серпні 2023 року німецькі прокурори провели обшук у домі пари неподалік Кельна, на північному заході Німеччини. Раніше агентство повідомляло, що Колбаснікова та Шлунд придбали рації, навушники та телефони для російських військових, які воюють в Україні. Кошти на це вони зібрали серед прихильників РФ у Німеччині.

У червні 2024 року пара через свого адвоката повідомила, що виїхала з Німеччини до Росії через “дискримінаційну кампанію проти росіян”.

Цього тижня Колбаснікова у своєму телеграм-каналі опублікувала повідомлення, що їй та Шлунду заборонили в’їзд до Німеччини. Заборона діятиме 20 років. Причина заборони – загроза безпеці ФРН з боку пари.

Вона опублікувала відео, у якому показала лист від адміністрації Кельна, де й написано про заборону в’їзду.

Німецький адвокат пари Маркус Байзіхт у коментарі Reuters сказав, що ця заборона – “частина кампанії русофобії” проти його клієнтів. У прокуратурі та адміністрації Кельна від коментарів відмовились.

Варто зауважити, що Олена Колбаснікова народилася в Україні, а російське громадянство отримала лише у 2023 році. Шлунд – корінний росіянин. Обидва переїхали до Німеччини понад 10 років тому.

У Чумацькому Шляху виявили сім зірок, що випромінюють тепло в інфрачервоному діапазоні, яке наразі неможливо пояснити жодним відомим природним процесом. Вчені припускають, що ці сигнали можуть бути слідами гіпотетичних “сфер Дайсона” – технологій, які використовують всю енергію зорі.

Президент Чехії Петр Павел вважає, що повномасштабна війна між Росією та Україною може затягнутися на роки, якщо темпи бойових дій залишаться такими ж. В інтерв’ю BBC він заявив, що попри втрати, російські війська змогли окупувати частину української території, але це відбулося високою ціною.

У США 26-річного новобранця Берегової охорони Скотта Раскана вважають героєм після того, як він допоміг врятувати понад 160 дітей із літнього табору під час катастрофічної повені в Техасі. Це була його перша справжня місія – і відбулася вона не в навчальному класі, а в реальній стихії, де рахунок ішов на життя.

У серіалі “Sex and The City” (в українському дубляжі – “Секс і Місто”) містера Біґа називали Суперменом. Його персонаж – втілення токсичного холостяка, якого обожнювала (й терпіла) Керрі Бредшоу – мав реального прототипа. Ним став Рональд Ґалотті, медіамагнат 90-х, колишній видавець Vanity Fair, Vogue і GQ. Колись він катався у лімузинах, вечеряв із Ліндою Євангелістою та Джанні Версаче. А тепер – ловить яструбів у своєму будинку на фермі в горах Вермонту.

У польській столиці вже майже місяць триває масштабна операція з пошуку собаки на прізвисько Хенек. Пес породи італійський хорт зник 9 червня під час вечірньої прогулянки в районі вулиці Sklepowa. За словами власника тварини Роберта, раніше Хенек ніколи не тікав, навіть у стресових ситуаціях шукав безпеки поруч із людьми. Але того вечора його налякав інший пес – Хенек вирвався з повідця і втік.