Росіяни атакували об’єкт енергетичної інфраструктури на Рівненщині
Джерело: голова Рівненської ОВА Олександр Коваль
У ніч на 3 грудня російські окупанти безпілотником вдарили по енергооб’єкту у Рівненській області.
Зараз на місці інциденту працюють всі відповідні служби.
За попередніми даними, унаслідок атаки ніхто не постраждав. Детальнішу інформацію глава РОВА пообіцяв повідомити згодом.
Зауважимо, що цієї ночі росіяни також поцілили безпілотником і по енергооб’єкту у Тернополі, внаслідок чого частина міста залишилась без електропостачання.
- 2 грудня російська тактична авіація двічі атакувала Кривий Ріг, застосувавши керовані авіаційні ракети. Повітряні сили ЗСУ відзвітували про знищення усіх ворожих цілей.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.
Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.
У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.
Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.
Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.