Росіяни готуються до примусової мобілізації на ТОТ півдня – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Російські війська продовжують готуватись до примусової мобілізації мешканців тимчасово окупованих територій півдня України.

Нині триває розгортання роботи так званих “військкоматів” на Херсонщині та Запоріжжі. Росіяни попереджають чоловіче населення про необхідність стати на облік.

Зауважується, що за попередніми даними, з 2024 року облік у “військкоматах” стане вже обов’язковим. Наступним етапом стане примусова мобілізація, як це відбувається вже на Сході України та в Криму, зазначили у ЦНС.

У Центрі національного спротиву нагадали, що мобілізація населення окупованих територій є порушенням міжнародного права й кожен дотичний до процесу понесе відповідальність.

Зауважимо, 28 серпня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що на тимчасово окупованій території України російські війська намагаються дедалі більше посилювати заходи з недопущення поширення проявів проукраїнських настроїв серед населення.

Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.

Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.

Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.

Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора повідомила про заочну підозру ще одному судді Південного окружного військового суду РФ, який причетний до незаконного засудження українського військовополоненого.