Росіяни готуються до примусової мобілізації на ТОТ півдня – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Російські війська продовжують готуватись до примусової мобілізації мешканців тимчасово окупованих територій півдня України.

Нині триває розгортання роботи так званих “військкоматів” на Херсонщині та Запоріжжі. Росіяни попереджають чоловіче населення про необхідність стати на облік.

Зауважується, що за попередніми даними, з 2024 року облік у “військкоматах” стане вже обов’язковим. Наступним етапом стане примусова мобілізація, як це відбувається вже на Сході України та в Криму, зазначили у ЦНС.

У Центрі національного спротиву нагадали, що мобілізація населення окупованих територій є порушенням міжнародного права й кожен дотичний до процесу понесе відповідальність.

Зауважимо, 28 серпня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що на тимчасово окупованій території України російські війська намагаються дедалі більше посилювати заходи з недопущення поширення проявів проукраїнських настроїв серед населення.

Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.

Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.

На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.