Ситуація на ТОТ: попри російські «пільги» українці відмовляються співпрацювати з ворогом

Джерело: ЦНС

На тимчасово окупованих територіях України ворогу не вдається заповнити всі вакантні “посади” у своїх так званих “органах влади”.

Російський уряд продовжує плодити постанови, які нібито має покращити привабливість “посад” в різних псевдоорганах на ТОТ.

Мовиться про посади “суддів”, “прокурорів” та “місцевих чиновників”. 16 серпня глава РФ Путін підписав новий указ про нові пільги для “окремих громадян РФ”.

У ЦНС зауважили, що влада РФ не розуміє, що жодні “пільги” не змусять українців стати колаборантами. Водночас у практиці відправлення у відрядження працівників різних органів з території Росії спостерігаються проблеми через небажання росіян їхати на ТОТ.

Російські постанови, які нібито роблять привабливими загадані “посади” — ще один доказ відсутності підтримки російських окупаційних військ з боку місцевого населення на ТОТ. Російські пропагандисти малюють 90% підтримки окупантів на ТОТ, а на практиці терористи й досі не можуть укомплектувати свої евакуаційні органи, — пояснили у ЦНС.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.