Росіяни масовано атакували Шостку на Сумщині: у місті значні руйнування

Джерело: Сумська ОВА та Суспільне Суми

Вранці 31 грудня російські окупаційні війська випустили низку ракет по Шосткинській громаді у Сумській області. Не обійшлось без наслідків.

Удари по громаді почались близько 8:00. Попередньо, ворог бив по місту ракетами Х-22/Х-32 з ТУ-22М3.

Голова громади Микола Нога, у коментарі Суспільному повідомив, що унаслідок атаки зруйновано окремі об’єкти Інфраструктури, пошкоджено 12 багатоповерхівок, два освітні заклади та об’єкти соціальної сфери.

Зараз на місцях працюють рятувальники.

При цьому у Сумській ОВА наголошують, що ракетний обстріл Шосткинської громади триває. Ворог цілить по інфраструктурі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.