Росіяни модернізували Х-22 у Х-32: у Повітряних силах пояснили їхні відмінності

Джерело: телемарафон.

Росіяни провели модернізацію ракет Х-22 у Х-32. Ворог додав їм точності та збільшив дальність.

За словами речника Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрія Ігната, нині питання у тому скільки росіяни виготовили ракет. Утім те, що вони їх вже застосували — це точно.

“Х-32 – це версія Х-22, яку поставили на озброєння доволі таки недавно в 16-му році в Росії і зробили її дальність більшою. І точність, мабуть, там є вищою, ніж у старої радянської, неточної руйнівної Х-22. А так, в цілому в принципі це модернізована Х-22”, — сказав Ігнат.

Під час інтерв’ю телеканалу “Ми – Україна” представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький зазначив, що ГУР має інформацію щодо планів і заходів, які здійснювала Росія по модернізації ракет “Оніксів”. Ці ракети росіяни випускають з комплексів “Бастіон”, розташованих в окупованому Криму.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.