Росіяни обстріляли селище у Запорізькій області: щонайменше семеро людей отримали поранення

Джерело: глава Запорізької ОВА Юрій Малашко та керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

15 липня російські військові обстріляли селище Степногірськ Запорізької області. Внаслідок атаки постраждали семеро людей.

Спершу керівник ОПУ звітував про постраждалих двох жінок та одного чоловіка. За словами Юрія Малашка, кількість людей, які дістали поранень, збільшилася до семи. Серед них 62-річна, 66-річна, 68-річна жінки та 37-річний, 60-річний, 61-річний і 68-річний чоловіки.

Єрмак зауважив що росіяни обстріляли селище Степногірськ з “граду”. Війська РФ влучили в адміністративну будівлю селищної ради.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадицію до України лідера російського неонацистського угруповання “Русич” Яна Петровського, який брав участь у війні проти України.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.