Росіяни пошкодили енергооб’єкт на Полтавщині

Джерело: голова Полтавської ОВА Філіп Пронін

Під час атаки “шахедів” вночі 18 травня пошкоджень зазнала енергетична інфраструктура Полтавської області.

“Росіяни продовжують атакувати Полтавщину. Вночі ворожі БпЛА пошкодили енергетичну інфраструктуру в одному з районів Полтавщини. Обійшлося без постраждалих”, – повідомив очільник регіону.

Зауважимо, що за даними Повітряних сил цієї ночі ворог випустив по Україні 13 ударних безпілотників. Всі вони були збиті.

В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.

Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.

В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.

У Сумах зросла кількість постраждалих унаслідок ранкової атаки РФ по місту.

Вперше в історії України арештовані криптоактиви передали в управління державі. Йдеться про понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн.