Росіяни пошкодили енергооб’єкт на Полтавщині

Джерело: голова Полтавської ОВА Філіп Пронін

Під час атаки “шахедів” вночі 18 травня пошкоджень зазнала енергетична інфраструктура Полтавської області.

“Росіяни продовжують атакувати Полтавщину. Вночі ворожі БпЛА пошкодили енергетичну інфраструктуру в одному з районів Полтавщини. Обійшлося без постраждалих”, – повідомив очільник регіону.

Зауважимо, що за даними Повітряних сил цієї ночі ворог випустив по Україні 13 ударних безпілотників. Всі вони були збиті.

Колишній президент США Джо Байден використав промову на гала-вечорі демократів, щоб атакувати Дональда Трампа напередодні проміжних виборів. Серед його головних претензій були проєкти Трампа у Вашингтоні, відносини з Путіним і політика щодо НАТО.

Глава РФ Володимир Путін визнав черги на АЗС та дефіцит окремих марок бензину, попри максимальне завантаження нафтопереробних заводів та використання накопичених резервів.

Іракська влада провела серію антикорупційних рейдів перед очікуваним візитом прем’єра Алі аль-Заїді до Вашингтона. За даними держмедіа, серед затриманих – депутати, посадовці та щонайменше один представник Міністерства нафти.

Президент Сербії Александар Вучич заявив про відновлення строкової військової служби з березня 2027 року. За його словами, це зміцнить обороноздатність країни та підвищить рівень підготовки молоді.

У сербському місті Кралєво очікують тисячі протестувальників після заяви президента Александра Вучича про готовність піти з посади. Його відставка має відкрити шлях до дострокових президентських і парламентських виборів.