Росіяни вбивають тварин на Херсонщині та хизуються світлинами — UAnimals

Зображення: UAnimals

Джерело: UAnimals

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях Херсонській області вбивають диких тварин та фотографуються з ними, хизуючись цим.

Команда Uanimals отримала від учасниці волонтерської спільноти фотографії, на яких російські військові з окупованої частини Херсонщини хизуються вбитими тваринами.

Зоозахисникам вдалося встановити, що на фото застрелені заєць-русак та фазан звичайний. Крім того, науковий співробітник інституту зоології Шмальгаузена Віталій Смаголь підтвердив UAnimals, що на одному з фото застрелений самець благородного оленя.

Проведений аналіз підтверджує, що фото були зроблені на Херсонщині, втім визначити точну локацію не вдалося.

В Uanimals зазначили, що до повномасштабного вторгнення РФ стада оленя благородного мешкали в заповіднику “Асканія-Нова” та Азово-Сиваському національному парку.

Зоозахисники наголосили, що ці світлини — ще одне підтвердження, що росіяни вбивають в Україні все живе і чинять справжній екоцид.

За час повномасштабного вторгнення від бойових дій постраждали приблизно 20% природоохоронних територій в Україні. Скільки тварин там загинуло, наразі неможливо оцінити через окупацію.

“В межах кампанії #StopEcocideUkraine ми закликаємо уряди європейських країн притягнути Росію до відповідальності за злочини проти природи”, – наголосили в UAnimals.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.