Росіяни вдарили балістикою по Одещині: загинуло четверо осіб, зокрема 16-річна дівчина

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Близько опівночі російські окупанти вдарили балістичними ракетами по Одеській області. Є жертви та поранені.

Внаслідок ворожої атаки сталось руйнування двоповерхової будівлі в Одеському районі, де мешкали та працювали мирні жителі. Вони опинились під завалами.

З-під них рятувальники дістали чотирьох постраждалих осіб та тала трьох загиблих – 43-річної жінки, 22-річного хлопця та 16-річної дівчини. Четверта жертва – жінка, яка померла у лікарні.

Ще 10 осіб зазнали різних травм, з них дев’ять – госпіталізовані. Четверо поранених у тяжкому стані.

Ще 10 особам надали психологічну допомогу на місці.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.

Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.

Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.

Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.

Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Леммі заявив, що курс зовнішньої політики країни, включно з підтримкою України та відновленням відносин із ЄС, залишиться незмінним навіть після відставки прем’єра Кіра Стармера і призначення нового очільника уряду.