Росіяни вдарили балістикою по Одещині: загинуло четверо осіб, зокрема 16-річна дівчина

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Близько опівночі російські окупанти вдарили балістичними ракетами по Одеській області. Є жертви та поранені.

Внаслідок ворожої атаки сталось руйнування двоповерхової будівлі в Одеському районі, де мешкали та працювали мирні жителі. Вони опинились під завалами.

З-під них рятувальники дістали чотирьох постраждалих осіб та тала трьох загиблих – 43-річної жінки, 22-річного хлопця та 16-річної дівчини. Четверта жертва – жінка, яка померла у лікарні.

Ще 10 осіб зазнали різних травм, з них дев’ять – госпіталізовані. Четверо поранених у тяжкому стані.

Ще 10 особам надали психологічну допомогу на місці.

Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.

У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.