Росіяни вдарили балістикою по Одещині: загинуло четверо осіб, зокрема 16-річна дівчина

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Близько опівночі російські окупанти вдарили балістичними ракетами по Одеській області. Є жертви та поранені.

Внаслідок ворожої атаки сталось руйнування двоповерхової будівлі в Одеському районі, де мешкали та працювали мирні жителі. Вони опинились під завалами.

З-під них рятувальники дістали чотирьох постраждалих осіб та тала трьох загиблих – 43-річної жінки, 22-річного хлопця та 16-річної дівчини. Четверта жертва – жінка, яка померла у лікарні.

Ще 10 осіб зазнали різних травм, з них дев’ять – госпіталізовані. Четверо поранених у тяжкому стані.

Ще 10 особам надали психологічну допомогу на місці.

26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.

Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.

У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.

Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.

Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.