Росіяни вдарили по американському підприємству електроніки на Закарпатті

Джерело: Андрій Сибіга
Уночі 21 серпня російські окупанти завдали удару по американському підприємству з виробництва електроніки на Закарпатті.
Про це повідомив глава українського МЗС Андрій Сибіга.
Він зауважив, що цієї ночі окупанти атакували Україну сотнями БпЛА та ракетами різних типів.
“Одна з ракет вразила великого американського виробника електроніки у нашому найзахіднішому регіоні, що призвело до серйозних пошкоджень та постраждалих”.
Він наголосив, що це – повністю цивільний об’єкт, який немає нічого спільного з обороною чи військовими.
Сибіга також нагадав, що це не вперше росіяни атакують американські компанії в Україні, зокрема на початку року під атакою опинились офіси Boeing у Києві.
“Жодної військової логіки чи необхідності, лише терор проти людей, бізнесу та нормального життя в нашій країні”.
Саме тому, зауважив міністр, настільки важливо змусити Росію припинити війну, адже Україна готова докладати всіх зусиль для наближення миру.
“Зустрічі лідерів у двосторонньому форматі Україна-Росія та тристоронньому форматі Україна-США-Росія мають вирішальне значення для забезпечення дипломатії. Не менш важливою є робота з надання Україні надійних гарантій безпеки від партнерів, включаючи Сполучені Штати та європейських союзників. Нічні удари також демонструють терміновість посилення протиповітряної оборони України додатковими системами та перехоплювачами”.
- Уночі та під ранок 21 серпня російські окупанти завдали масованого ракетно-дронового удару по Україні. Вибухи було чутно у низці областей.
- У Львові внаслідок ракетно-дронової атаки РФ 21 серпня є жертва та поранені.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.