Росіяни вдарили ракетами по Павлограду: є загиблий та поранені

Джерело: голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

Вранці 8 грудня війська РФ атакували Україну крилатими ракетами, поціливши по Павлограду на Дніпропетровщині. Є жертви.

За даними місцевої влади, унаслідок ракетного обстрілу ворога загинула одна людина. Також попередньо відомо про 4-х постраждалих.

Всіх поранених шпиталізували, зараз їх оперують. Двоє постраждалих у тяжкому стані.

Детальнішу інформацію про наслідки ракетного удару Лисак пообіцяв оприлюднити згодом.

Як відомо, вранці 8 грудня війска РФ завдали ракетного удару по Україні. Ворог атакував крилатими ракетами зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

У межах саміту “Україна – Південно-Східна Європа” в Тирані президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Чорногорії Яковом Мілатовичем.