Росіяни вперше вдарили КАБами по Одещині
Джерело: Олег Кіпер
24 жовтня російські окупаційні війська вперше за час війни атакували Одеську область керованими авіабомбами.
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
“Під час сьогоднішньої повітряної атаки російська армія вперше використала керовані авіабомби по цивільній інфраструктурі нашого регіону”.
Кіпер наголосив, що це – нова серйозна загроза для Одеської області та додав, що удари КАБами несуть колосальну небезпеку для людей і можуть завдати значних руйнувань.
“Прошу всіх! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Ваше життя – найцінніше. І вірте в ЗСУ!”.
- Вранці 24 жовтня російські окупанти атакували Харків керованими авіаційними бомбами. Є руйнування та постраждалі.
У Франції вперше підтвердили випадок зараження вірусом Еболи. Інфекцію виявили у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Росія може готувати провокації проти країн Балтії або Польщі, аби змусити західних союзників скоротити підтримку України, свідчать дані латвійської розвідки.
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий повідомив про звільнення чотирьох українських моряків, яких у квітні затримав Корпус вартових ісламської революції.
Унаслідок російської атаки по Нікополю на Дніпропетровщині, що сталася 23 червня, загинула 52-річна працівниця кіоску Ірина Коняєва.