Росіяни використовують мобілізованих та в’язнів для масованих штурмів українських позицій – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

За даними ЦНС, для масованих штурмів українських позицій війська РФ використовують мобілізованих та російських в’язнів, які неналежно підготовлені та укомплектовані для цього.

За інформацією від підпілля лише після того, як командування може побачити успіх такого штурму – застосовуються кадрові військові.

У ЦНС зауважили, що такі методи окупанти застосовують фактично уздовж всієї лінії фронту. Військове керівництво РФ не зважає на великі втрати, оскільки восени очікується нова хвиля мобілізації у Росії.

“Центр національного спротиву нагадує, що єдиний варіант залишитися живим для окупанта – це безпечно здатися в полон Силам оборони”, – мовиться у повідомленні.

Україна постала перед серйозною проблемою забезпечення електроенергією, оскільки РФ  посилюють атаки на електростанції, що негативно впливає на виробництво зброї. Це стало відомо під час спроби країни стримати просування російських військ.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.