Росіяни захоплені фільмом «Барбі», але через вторгнення в Україну не мають законного права його подивитися – Insider

Джерело: Insider

Фільм “Барбі” вийшов у міжнародний прокат 21 липня – але не в Росії, де Warner Bros. та інші західні студії покинули ринок через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Деякі російські кінотеатри все одно демонструють нові фільми, незаконно показуючи високоякісні піратські копії – і те саме сталось із “Барбі”.

Колишня російська телеведуча Ксенія Собчак опублікувала відео, на якому дивиться фільм, хоча невідомо, чи це було в кінотеатрі, чи вона транслювала його з дому.

По всій Росії бари, кафе та пекарні започаткували заходи на тему Барбі.

У Думі РФ кілька законодавиць позували у рожевому вбранні.

Фото: Jonny Tickle в Twitter

Президент Володимир Путін заборонив “Барбі” разом з іншими західними іграшками у 2002 році – через переконання, що вони негативно впливають на розум маленьких дітей.

Міністерство освіти Росії заявило, що іграшки “шкідливо впливають” на дітей і “пробуджують сексуальні потяги”.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.