Росіяни закрили партійні штаби у Новій Каховці через страх перед партизанським рухом – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Після підриву представниками партизанського руху штабу партії “Единая Россия” у Новій Каховці, окупанти закрили партійні штаби в місті.

Відтак, наразі у Новій Каховці не працюють офіси партійних осередків та штаби партій на псевдовиборах.

Місцеве населення саботує “виборчий процес” й в штабах працюють завезені люди з РФ. Завданням штабів є імітація партійної діяльності та організація картинки для пропагандистів.

Однак ризикувати життям окупанти не хочуть й бояться. Відтак, частина з них виїхала до Генічеська та Скадовська, а самі офіси зачинились й не функціонують офлайн.

“Така ситуація чітко демонструє, що ворог не контролює захоплені землі. Навіть після півтора року окупації росіяни бояться населення й жодні репресії це не виправляють, адже для місцевих вони лишаються загарбниками”, – пояснили у ЦНС.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.

У Первомайському на Харківщині створили мурал на честь загиблого Героя України Олега Фадєєнка на псевдо “Малиш”.

13 червня лідери найбільших демократій G7 погодили угоду про надання Україні кредиту на суму 50 мільярдів доларів з використанням відсотків від російських активів, заморожених після повномасштабного вторгнення Москви.