Росіяни збільшили кількість особового складу на Бахмутському напрямку – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни

За даними аналітиків, противник збільшив кількість особового складу на Бахмутському напрямку до близько 80 000 осіб.

Як йдеться в щоденному огляді, російські та українські сили продовжували позиційні бої біля Бахмута 14 січня, але не було підтверджено жодних змін на лінії фронту в цьому районі.

За словами російського військового блогера, окупанти просунулися на північний захід від Бахмута, хоча ISW не бачив візуальних доказів, які б підтверджували це повідомлення.

Водночас російські та українські джерела стверджували, що позиційні бої продовжуються на захід від Бахмута біля Хромового та на південний захід від Бахмута біля Кліщіївки, Андріївки та Нью-Йорка (на захід від Горлівки).

Речник української бригади, що діє на Бахмутському напрямку, заявив, що російські війська збільшили кількість особового складу на Бахмутському напрямку до близько 80 000 осіб, і що підрозділи російського “Добровольчого корпусу” проводять штурмові дії на Бахмутському напрямку.

  • У Львівській області встановили новий рекорд України — у Стрілківській громаді 1259 учасників виконали колядку “Там во Бахмуті”. Результат зафіксувала організація “Книга світових рекордів України”.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.