Рух «Талібан» планує запустити в Афганістані централізовану мережу камер спостереження
Джерело: Reuters
Радикальний ісламістський рух “Талібан” хоче запустити в Афганістані централізовану мережу камер спостереження.
“Талібан” створює масштабну мережу камер спостереження в містах Афганістану, для чого може бути використано план, розроблений американцями до виходу з країни у 2021-му році”, – йдеться у статті.
Як розповіли у виданні, влада Афганістану вже обговорила із Huawei плани можливої співпраці.
“Масове розгортання камер, яке передбачатиме фокус на “важливих точках” у Кабулі й деінде, стане складовою нової безпекової стратегії, на повне впровадження якої піде чотири роки”, – прокоментував речник міністерства внутрішніх справ Афганістану.
Зазначено, що “Талібан” вважає протидію нападам бойовиків головною причиною необхідності створення такої системи.
Утім, як зауважили співрозмовники агентства, деякі аналітики сумніваються у здатності дуже обмеженого у коштах режиму фінансувати подібну програму, а правозахисники висловлюють хвилювання, що будь-які подібні ресурси будуть використані для переслідування незгодних.
- 17 серпня радикальний ісламістський рух “Талібан” заборонив усі політичні партії в Афганістані, заявивши, що їхня діяльність суперечить шаріату, повідомив міністр юстиції в уряді талібів Абдул Хакім Шараї.
- В Афганістані радикальний ісламістський рух “Талібан” заявив про заборону жінкам відвідувати національний парк Банд-е-Амір у центральній провінції Баміян. Це місце — одна з визначних туристичних пам’яток країни.
Комісія із питань конкуренції Індії (CCI) наказала WhatsApp утриматися від обміну даними користувачів у рекламних цілях з іншими додатками, які належать компанії Meta, протягом п’яти років.
Штурмова група 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади взяла під контроль одну з важливих позицій на Курахівському напрямку і взяла в полон групу колишніх ув’язнених, що підписали контракт з російською армією.
У 2014 році американський натураліст Пол Розолі став учасником експерименту, знятого для документального фільму “З’їдена заживо” на каналі Discovery. Він дозволив зеленій анаконді спробувати його проковтнути. Дослідник хотів привернути увагу до проблеми знищення тропічних лісів Амазонки.
Виробник розкішних автомобілів Jaguar анонсував свій новий логотип напередодні перезапуску як бренду, що виробляє виключно електрокари.
Новообраний президент США Дональд Трамп обрав Лінду Мак-Мен на посаду міністра освіти. Жінка була співзасновницею компанії з просування реслінгу.