Рустем Умєров вперше провів розмову з главою Пентагону: обговорили події на фронті

Джерело: Рустем Умєров/Facebook

11 вересня міністр оборони України Рустем Умєров провів “предметну розмову” з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Під час розмови сторони обговорили пріоритетні потреби України та майбутню зустріч у форматі “Рамштайн”.

Умєров поінформував главу Пентагона про події на фронті.

Глава українського оборонного відомства висловив вдячність США за підтримку та внесок у перемогу України.

Окрім цього, Умєров висловив свої співчуття з нагоди 22-ї річниці 11 вересня.

Ми вшановуємо пам’ять усіх невинних жертв цієї трагедії. У нашому світі немає місця для тероризму, — зазначив міністр.

Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада України схвалила призначення Рустема Умєрова очільником Міністерства оборони України. 338 нардепів підтримали таке рішення.

Зауважимо, США виділили Україні більше допомоги, ніж іншій країні світу. Загальний обсяг допомоги вже сягнув 66,2 млрд доларів.

7 липня уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з використанням хімічної зброї під час повномасштабної війни проти України. До санкційного списку внесли двох російських громадян та одну установу.

Фахівці лабораторії Абхазького центру екологічного моніторингу виявили у прибережних водах мазут, що опинився в Чорному морі після аварії російських танкерів у Керченській протоці в грудні 2024 року. 

7 липня під час патрулювання високогірної ділянки українсько-румунського кордону військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” Мукачівського загону виявили тіло невідомого чоловіка.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну в Росії зафіксовано щонайменше 20 загадкових смертей високопосадовців та осіб, пов’язаних із владними структурами. Частина з них офіційно кваліфікується як самогубства, частина – як раптові зупинки серця, падіння з висоти або нещасні випадки. 

Попри популярність чотириденного робочого тижня у багатьох країнах світу, в Україні його запровадження поки не розглядається на законодавчому рівні. У Державній службі зайнятості зазначають, що під час війни ринок праці функціонує за особливими умовами, тоді як скорочення тривалості робочого часу наразі можливе лише індивідуально – за домовленістю з роботодавцем.