СБУ відшукала в українських Карпатах російську блогерку Маслову (відео)

Джерело: журналіст Віталій Глагола/Telegram

Під час повномасштабної війни РФ проти України, російська блогерка Аліна Маслова приїхала на гірсько-лижний курорт “Драгобрат”. Там її відшукали співробітники Служби безпеки України та готують до видворення. Блогерка з Молдови вже тривалий час працює та мешкає у Москві.

Фото та Відео спілкування Маслової зі спецпризначенцями оприлюднив журналіст Віталій Глагола.

І попри те, що під час розмови Маслова заявила, що не підтримує дії РФ і перепросила перед українцями, все ж Новий рік їй доведеться зустрічати в РФ.

СБУ відшукала російську блогершу Маслову, яка, здається, вирішила, що українські Карпати — це ідеальне місце для відпустки. Під час спілкування з представниками Служби безпеки, Маслова визнала, що не підтримує російську агресію проти України. А тепер ще й вибачається перед українцями, – зазначив журналіст.

Зауважимо, що російська блогерка так і не назвала напад РФ ані агресією, ані війною. Малова вважає, що це “політичне питання”, через яке їй не хочеться “обирати сторону” в “політичному питанні”.

Після розмови зі співробітниками СБУ відпочинок у Карпатах для блогерки закінчився.

Зараз правоохоронці видворяють її з України, тому Новий рік вже буде святкувати в рашці, – наголосив журналіст.

Зауважимо, Аліна Маслова, блогерка та співачка з Молдови, яка проживає і працює в Москві, обрала для святкування Нового року Драгобрат. Вона розмістила фото з Карпатського курорту, демонструючи свою подорож.

Народившись у Придністров’ї (окупована Росією територія Молдови, – ред.), Маслова веде активне блогерське життя, ділячись подробицями свого особистого життя. Вона зазначила, що має коріння в Україні, Росії та Молдові, висловлюючи любов до обох країн і не бажаючи обирати сторону в політичних питаннях.

Нині Instagram-акаунт московської блогерки закрито.

15 січня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав у період дії воєнного стану (реєстр. №12378).

Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс заявив, що якби Київ запросив розміщення військ деяких західних країн, включно з Литвою, в Україні, це питання обговорювалося б із союзниками, і литовський прапор там був би присутній.

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск після зустрічі з Володимиром Зеленським запевнив у гарантіях безпеки для України.

Президент Польщі Анджей Дуда закликав країни НАТО запросити Україну до членства в Північноатлантичному альянсі.

15 січня в Україну вдалося повернути з російського полону 25 військових та цивільних, зокрема захисників Маріуполя й “Азовсталі”, Харківщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини.