СБУ відзвітувала про арешт «активів російських олігархів» на майже 190 млрд грн

Повідомляє Служба безпеки України в Telegram

Служба безпеки України проводить системні розслідування щодо причетності російських олігархів та бізнесменів до фінансування війни РФ проти України. 

“Кожен спонсор російського тероризму має сидіти на лаві підсудних поруч із Путіним. Тому що вони – повноцінні співучасники злочинів. За їхні гроші Росія запускає ракети і дрони. СБУ зробить усе, щоб дослідити всі бізнес-ланцюжки, які ведуть до фінансування війни, і довести їх у міжнародному трибуналі. Зрештою, російські активи мають працювати на користь України. Вже сьогодні СБУ активно “дерусифікує” бізнес, який працює на ворога, дотримуючись жорсткої лінії щодо його санкцій, арешту і конфіскації”, – зазначив голова СБУ Василь Малюк.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну СБУ арештувала бізнес-активів російських олігархів на майже 190 млрд грн та  запровадила економічні санкції проти понад 4 тисяч російських компаній, які безпосередньо фінансують військову агресію і допомагають обходити санкції,  закуповувати військові матеріали, техніку та компоненти в інших країнах. 

Василь Малюк наголосив, що спецслужба створила список російських компаній та бізнесменів, які фінансують війну, та ретельно перевіряє кожного фігуранта й збирає матеріали, які стануть доказами у кримінальних провадженнях за статтями Кримінального кодексу України, що стосуються посягань на територіальну цілісність та недоторканність України, планування та ведення агресивної війни.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.