Серіал «Бріджертони» викликав дискусію у мережі через закоханих з різною вагою

Джерело: CNN

Роман героїв серіалу “Бріджертони” Пенелопи Фезерінгтон та Коліна Бріджертона викликав у мережі дискусію через їхню різницю у вазі тіла.

Дискусія виникла після нещодавньої статті активістки Вірджі Товар про серіал, яку вона опублікувала на Forbes. “Переполох” викликали думки авторки, яка назвала пару “змішаною”, акцентувавши на різній тілобудові героїв. Деякі користувачі розцінили це як сексизм.

“Деяких цей роман непокоїть, тому що він змушує їх розуміти, що люди просто не керуються чіткими та передбачуваними правилами. Якщо вас цей роман розчарував, то це більше говорить про те, як глибоко ви засвоїли бодішеймінг”, – написала Товар.

Деякі користувачі підтримали думку авторки, тоді як інші розкритикували її.

Серед критиків – письменниця Зої Роуз Браянт. Вона наголосила на тому, що коли у кінопарі більшу вагу має чоловік, то про це ніхто не пише жодної статті.

Водночас сама Товар у коментарі CNN заявила, що її стаття важлива, якою б складною вона не була.

“Як людина, яка дивилася “Бріджертони” з першого сезону, я щиро і миттєво побачила себе в Пенелопі. Це не ті емоції, які можна вигадати, і я написала статтю з того місця”, – додала вона наголосивши, що у дискусії щодо її статті немає тих, хто правий чи не правий.

Нікола Кохлан, яка зіграла Пенелопу у серіалі від Netflix раніше розповіла, що її тіло обговорювали після перших двох сезонів, відтак вона сама попросила режисерів додати більше пікантних моментів у третьому сезоні.

“Є одна сцена, де я оголена на камеру і це була моя ідея, мій вибір”, – наголосила акторка.

11 грудня міністерство закордонних справ Росії поскаржилося, що передача США Україні 20 мільярдів доларів коштом заморожених російських активів, було “простим пограбуванням”, і припустило, що Москва може “захопити західні активи” на своїй території “для посилення промислового потенціалу”.

Австрійська нафтогазова компанія OMV Gas Marketing & Trading GmbH розірвала довгостроковий контракт з російським “Газпромом” на постачання газу, укладений у 2006 році. Угода мала діяти до 2040 року.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.

Науково-популярний проєкт “Альфа Центавра” опублікував OSINT-розрахунок застосування РФ ракети “Орєшнік”, попередивши про можливість нового удару російськими ракетами середньої дальності по території України, базуючись на аналізі авіаційних повідомлень (NOTAM) про закритий повітряний простір над полігоном “Капустин Яр”.

11 грудня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зустрівся з бійцями 38-ї окремої бригади морської піхоти на Покровському напрямку.