«Щасливі жінки з грошима – вдови»: українська гумористка потрапила у скандал через жарт

Джерело: інформацію зібрали Букви

Гумористка Вікторія Таран у програмі “Алкоміки” пожартувала, що вдови є щасливими жінками з грошима. Пізніше вона почала просити вибачення за жарт, оскільки у мережі його засудили.

У межах шоу вона запитала у своєї співрозмовниці: “Чи знаєш ти, як називають щасливих жінок із грошима?”, після чого додала: “Вдовами”. За кадром глядачі стали сміятися та аплодувати, але вже після публікації в інтернеті жарт не “зацінили”.

На жарт про “щасливих жінок із грошима” відреагувала військова Аліна Михайлова у себе в InstaStories.

“Ви та ваші тьолки – бруд і гниль, яка має отримати абсолютний кенселінг в суспільстві, а ще й до цього – розбиті єб*шатні. Зі своїми вибаченнями ви можете взятися за руки та піти на*уй. А тисячам українських вдів, осиротілих дітей та матерів – ви сьогодні плюнули в обличчя”, – написала вона.

Скріншот: Instagram / @alishamisha

Після хейту на свою адресу Таран записала відеозвернення, в якому сказала, що її жарт неправильно зрозуміли.

“Я точно не хотіла, щоб кожна з вас сприйняла жарт на свій рахунок, тому що він не стосувався нікого з тих жінок, які мають чоловіків-воїнів. Це точно не пов’язано з цим. Дівчата, я сильно перепрошую перед вами. Я розумію, що цей жарт був невдалим і в реаліях війни його не можна було публікувати, тому що він зачіпає почуття кожної з вас. Я обіцяю, що надалі таких жартів більше не буде”, – додала гумористка.

Своєю чергою, команда “Столичного стендапу”, яка поширила відео на своєму YouTube-каналі, вибачилися за поширення цього ролика.

“Так, ми винні за публікацію його у нас, тому що не вважали, що жарт може мати контекст про дружин військових. Враховуючи цей контект, жарт є жахливим, і ми згодні”, – йдеться в заяві “Столичного стендапу”.

  • Військовослужбовець Дмитро Андрющенко на псевдо “Дипломат” – офіцер управління бригади НГУ “Азов”. На війні Росії проти України з 2014 року. Під час повномасштабного нападу росіян пройшов бої за Маріуполь, “Азовсталь” та російський полон, після повернення з якого займається оперативно-аналітичною роботою, пов’язаною з контрпропагандою та ІПСО. Також працює за напрямком військовополонених, зниклих безвісти осіб, а також цивільних заручників. За його словами, цькування українцями жителів окупованих територій вигідне РФ.

16 січня міністр закордонних справ Андрій Сибіга провів переговори у Києві зі своїм нідерландським колегою Каспаром Вельдкампом, котрий повідомив про виділення 27 млн допомоги: кошти скерують на енергетику та оборону.

ДБР завершило досудове розслідування щодо правоохоронця з Чернівецької області, котрий допомагав військовозобов’язаним нелегально перетинати кордон з Румунією.

16 січня глава Росії Володимир Путін підписав указ про проведення військових зборів для громадян, котрі перебувають у запасі.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 16 січня. Загалом від початку цієї доби відбулося 131 бойове зіткнення. Найбільша кількість боїв відбулася на Покровському та Курському напрямках.

Громадянин Німеччини Штефан Дюрр, котрий понад 20 років займається виробництвом молока в Росії, отримав російський державний орден Дружби “за заслуги в галузі сільського господарства”.