Ще 22 звільнені з полону українки отримають грошову допомогу від Фонду Шептицького

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Одноразову фінансову допомогу від Фонду Шептицького у розмірі 10 тисяч злотих (приблизно 90 тисяч гривень) отримають ще 22 звільнені з полону українки.

Таке рішення ухвалено на останньому засіданні комісії Фонду.

Програму ініціювали Канцелярія прем’єр-міністра Польщі та Мінреінтеграції. Кошти надаються урядом Польщі.

До зазначеної комісії, зокрема, входить представник Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції, яке адмініструє інформацію про військовополонених.

Приймання заявок на отримання грошової допомоги за цією програмою триває до 30 серпня 2023 року включно або до вичерпання коштів. Подати заявку можна, заповнивши електронну форму.

У відомстві нагадали, що у 2022 році фінансову допомогу від Фонду Климентія Шептицького отримали 180 звільнених із полону українських жінок.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.

Станом на ранок 8 грудня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.