Ще одна група воїнів ЗСУ завершила курс загальновійськової підготовки у Великій Британії

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Ще одна група українських військових успішно завершила базовий курс загальновійськової підготовки на одному з полігонів Великої Британії під керівництвом інструкторів з Нової Зеландії.

Курс тривав в межах багатонаціональної операції “ІНТЕРФЛЕКС”.

Святкування випуску відбулося за участі українських волонтерів з організації “Єдність України та Великої Британії”.

Українська діаспора організувала для військових стрижки від професійних майстринь перукарського мистецтва, святковий концерт, а також почастувала оригінальним борщем, салом та випічкою й смаколиками, за якими військові сумували у Великій Британії.

Також українські жінки зробили для солдатів, які після підготовки повертаються в Україну, обереги.

“Кожна жінка молиться за українського воїна, щоб якось його захистити. Ми хочемо вірити, що наші молитви і наші подарунки допоможуть нашим хлопцям зберегти життя”, – зазначила організаторка заходу та одна із засновниць організації у Великій Британії пані Ірина.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.