«Щоб вильоти носіїв «Кинджалів» не паралізували країну» – Зеленський доручив знайти рішення

Джерело: Володимир Зеленський у Telegram

Сьогодні, 17 листопада, президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, під час якого дав доручення запропонувати рішення, щоб вильоти ворожих носіїв “Кинджалів” не паралізували країну на години.

“Окремо доручив Міністерству оборони, Генштабу та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв “Кинджалів” не паралізували країну на години”, – зазначив глава держави.

Також під час засідання учасники обговорили забезпечення сил оборони в наступному році.

Зокрема, міністр оборони Рустем Умєров доповів про потреби військових ЗСУ у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах, які необхідні для подальшої деокупації України.

Також під час засідання Ставки обговорювалися: реалізація поточних контрактів; контрактування на наступний рік як із вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками; систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги.

Крім того, президент Зеленський заслухав доповідь міністра стратегпрому Олександра Камишіна щодо нарощування обсягів виробництва на підприємствах вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Також він поінформував про поточний стан та перспективи української багаторічної ракетної програми, ухваленої ще у 2021 році.

“Ситуація на фронті: Лиман, Бахмут, Авдіївка, Херсонщина. Доповіді Головкома Залужного, командувачів Сирського, Тарнавського, Москальова та Содоля”, – підсумував Володимир Зеленський.

Самопроголошена “ДНР”, контрольована Росією, заочно засудила командира української бригади “Азов” Дениса Прокопенка до 24 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що передає військам 300 тепловізійних дронів “Мавік” та 300 детекторів дронів “Ванільний цукорок”. Вартість цієї партії техніки складає мільйон євро.

Індійська режисерка Паяль Кападія, в якої є низка нагород на міжнародних кінофестивалях, пожертвувала $2000 на потреби гуманітарної організації “Бульдозер”. Ця організація займається евакуацією та транспортуванням тіл загиблих захисників України.

Група ДТЕК повідомила, що під час масованої атаки РФ загинув їх співробітник.

У Дніпрі фіксують вагомі наслідки після масованого обстрілу, що стався 25 грудня. У Харкові основними цілями стали об’єкти критичної інфраструктури, зокрема котельні, ТЕЦ та електроенергетичні підприємства.