Шукаючи членів підпілля на ТОТ, росіяни моніторять українські сторінки у соцмережах

Джерело: ЦНС

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українського підпілля.

Наразі зафіксовані випадки, коли окупанти моніторять вподобання патріотичних українських сторінок у соцмережах й намагаються вирахувати серед них місцевих мешканців ТОТ, — наголосили у повідомленні.

Відтак у ЦНС закликали українців на ТОТ зберігати пильність та не наражати себе зайвий раз на небезпеку. А також допомогти Силам Оборони пришвидшити деокупацію рідного краю й повідомляти про зрадників та місця розташування ворога за посиланням.

Зауважимо, представники партизанського руху “Атеш” та небайдужі севастопольці коригували удар по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі.

За даними ЦНС, підпілля тимчасово окупованого півострова робить все можливе, аби пришвидшити його деокупацію. Для цього партизани фіксують військові об’єкти Севастополя та місця розміщення ППО: Штаб ЧФ, центр водолазної підготовки, навчальний центр тощо.

  • У тимчасово окупованому Криму росіяни посилили контррозвідувальний режим, зокрема з метою виявлення та боротьби з українським підпіллям.
  • Окупаційний режим тимчасово окупованої території Луганщини продовжує здійснювати тиск на населення регіону, котре має прояви нелояльності до російських військ та так званої “адміністрації” противника.
  • В тимчасово окупованому Криму росіяни посилюють заходи з поширення пропаганди з боку окупаційної адміністрації з метою збереження рівня підтримки повномасштабної війни РФ проти України серед населення півострова.
  • У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли деталі спецоперації на території тимчасово окупованого Криму й оприлюднили відео бою між українськими спецпризначенцями та росіянами.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що ситуація під Авдіївкою “дуже складна”, проте українські підрозділи “втілюють контратакуючі заходи”.

У Силах оборони півдня України повідомили, що вночі російський безпілотник перетнув кордон з Молдовою та пролетів “кількадесят кілометрів”, перш ніж знов увійшов у повітряний простір України.