Швеція виділила понад 56 млн євро на підтримку української енергетики

Джерело: пресслужбу уряду Швеції

Уряд Швеції оголосив про надання нового “енергетичного пакета” для України на загальну суму 650 мільйонів шведських крон, що складає понад 56 мільйонів євро. Ця підтримка спрямована на забезпечення стабільного енергопостачання країни, щоб забезпечити функціонування ключових державних послуг і бізнесу.

За даними уряду, нова підтримка буде розподілена через дві основні програми:

  • 500 мільйонів шведських крон через Фонд енергетичної підтримки України, який керується організацією “Енергетичне співтовариство”;
  • 150 мільйонів шведських крон через Програму розвитку ООН (ПРООН).

Головна мета цієї ініціативи — фінансування термінового будівництва енергетичної інфраструктури в Україні. Особлива увага буде приділена Харкову, проте інші регіони, зокрема Одеса, Київ і Миколаїв, також матимуть можливість отримати підтримку.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.