Словаччина готова продовжити заборону на імпорт агропродукції з України

Джерело: TASR

У Словаччині заявили, що готові продовжити заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України. Країна погрожує застосувати такі заходи у випадку, якщо Єврокомісія (ЄК) не знайде відповідного способу впоратися з надлишком українського зерна в Європі.

Міністр сільського господарства та сільського розвитку Ріхард Такач сказав, що вже провів розмови з віцепрезидентом Європейської комісії Марошем Шефчовичем та єврокомісаром з питань сільського господарства Янушем Войцеховським.

Також під час першого робочого візиту до Брюсселя міністр провів переговори зі своїми колегами з країн Вишеградської четвірки (V4) (Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина) та Австрії.

За його словами, тема імпорту українського зерна в європейські країни звучала на всіх зустрічах.

Протягом минулої доби відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 8 ракетних та 68 авіаційних ударів, здійснив 87 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

За період із січня по листопад 2023 року громадяни РФ скупили у Грузії 5780 квартир.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.