Снайпери ССО взяли в полон 19 окупантів без жодного пострілу

Джерело: Сили Спеціальних Операцій ЗСУ

На Луганському напрямку снайпери Сил Спеціальних Операцій ЗСУ взяли в полон 19 окупантів без єдиного пострілу.

Під час пошуку позицій для роботи в районі Білогорівки снайпери ССО помітили перших двох “заблукалих” російських військових і взяли їх в полон.

На попередньому допиті ті розповіли, хто вони, звідки, коли їх будуть міняти та які задачі отримали на даній позиції. 

Ця інформація допомогла Силам оборони взяти в полон 19 військовослужбовців РФ та зайняти нові позиції на Білогорівському напрямку.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.