Соцмережа X відкрила представництво в Туреччині для уникнення санкцій

Джерело: міністр транспорту та інфраструктури Абдулкадір Уралоглу/X

Платформа соціальних мереж X відкрила офіційне представництво в Стамбулі, щоб уникнути санкцій з боку Туреччини.

“У Туреччині було відкрито представництво платформи соціальних медіа X. Тепер вона продовжить свою діяльність у Туреччині з представництвом у Стамбулі”, – йдеться у повідомленні.

Раніше, коли соцмережа Х відмовилася призначати представника в Туреччині, з боку країни було накладено заборону на рекламу. Наступним кроком мало стати обмеження пропускної здатності платформи Х.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.