Сьогодні відбудеться засідання нової Ради Україна-НАТО, щоб обговорити безпеку експорту українського зерна

Джерело: Bloomberg News

Президент Володимир Зеленський заявив, що нова Рада Україна-НАТО збереться в середу, 26 липня, щоб обговорити безпеку чорноморських портів.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг скликав засідання нової Ради Україна-НАТО на прохання президента України.

За словами Зеленського, на засіданні обговорять подолання кризової ситуації в Чорному морі та забезпечення роботи “зернового коридору”.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.