Sony Music Group викупила половину колекції пісень Майкла Джексона за $600 млн
Джерело: BBC
Компанія Sony Music Group придбала половину музичного спадку Майкла Джексона за близько 600 мільйонів доларів.
Примітно, що загальна вартість музичних активів співака перевищила 1,2 млрд доларів.
Як розповіли в агентстві, Майкл Джексон, який помер у 2009 році у віці 50 років, залишається однією з найуспішніших попзірок усіх часів, продано понад 400 мільйонів його платівок по всьому світу.
Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, його альбом 1982 року “Thriller” досі залишається найбільш продаваною платівкою усіх часів.
Водночас його пісні досі користуються шаленою популярністю на стримінгових сервісах. На Spotify їх слухають майже 40 мільйонів слухачів щомісяця, а його пісні Billie Jean та Beat It прослухано понад мільярд разів.
За прогнозами експертів, майбутній байопік про Майкла Джексона з його племінником у головній ролі підвищить інтерес до творчості співака.
Видання пише, що угода з продажу каталогу також включає треки інших виконавців, придбані видавничою групою Джексона Mijac, зокрема, хіти Рея Чарльза, Елвіса Преслі та Арети Франклін.
Угоду, яка стала найбільшою в історії для творчості одного музиканта, укладено з компанією Майкла Джексона, яка управляє справами покійного виконавця.
- Картину, написану і підписану всіма чотирма музикантами гурту The Beatles, продано на аукціоні Christie’s за 1,7 мільйона доларів.
З початку 2024 року населення Росії витратило на купівлю валянок 2,41 млрд рублів. Зазначається, що це найбільша сума за минулі три роки.
Статус учасника бойових дій відповідно до законодавства надається тим, хто брав участь у бойових завданнях в районах воєнних дій або на тимчасово окупованих територіях, незалежно від того, скільки часу це тривало, наголосив Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.
Президент Аргентини Хав’єр Мілеї став громадянином Італії. Під час візиту до Рима статус йому офіційно надала прем’єр-міністерка Італії Джорджі Мелоні.
Основними статтями витрат за програмою “Зимова єПідтримка” стали комунальні послуги, мобільний зв’язок і донати на ЗСУ. Зокрема, на комунальні послуги громадяни спрямували 63% коштів, 17% витратили на мобільний зв’язок. Тоді як близько 4% українці перерахували на потреби військових через благодійні фонди та волонтерські організації.
Вифлеємський вогонь доставили до Києва 15 грудня. Церемонія передачі вогню відбулась в укритті через повітряну тривогу.