Sony випустить на японський ринок нову модель PlayStation 5

Джерело: Kyodo

Sony Interactive Entertainment анонсувала, що з листопада на японському ринку почне продавати нову модель ігрової консолі PlayStation 5. Вона буде оснащена дисководом Ultra HD Blu-ray.

Модель коштуватиме $450 (66 980 ієн), а без дисковода — $403 (59 980 ієн). Придбати її можна буде вже з 10 листопада.

Ця модель буде на понад 30% менша за попередню: ширина становить 35,8 см, глибина – 21,6 см. Її накопичувач збільшено до 1 терабайта обсягом пам’яті, аби значно покращити графічну продуктивність консолі.

Також PlayStation 5 оснастили спеціальним графічним процесором AMD, який здатний до трасування променів, підтримки дисплеїв з роздільною здатністю 4K та високою частотою кадрів, новим звуковим обладнанням для 3D-звукових ефектів у режимі реального часу.

Крім того, PS5 буде сумісною з більшістю ігор PlayStation 4 та PlayStation VR. Водночас Sony припиняє виробництво попередника PS4 і розпродаватиме її складські запаси.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.