«Сортувати та фільтрувати»: Instagram додасть нові функції до повідомлень

Джерело: The Tech Crunch

Instagram оголосив про оновлення теки “Вхідні” в повідомленнях, що має покращити зручність роботи для тих, хто отримує багато дописів, зокрема авторів контенту та інфлюенсерів.

Зокрема тепер додаток впроваджує інструменти, які дозволять користувачам сортувати та фільтрувати свої “запити на повідомлення” — тобто ті повідомлення, які не надходять до основної теки “Вхідні”.

Як зазначається, нові інструменти дадуть користувачам можливість сортувати і фільтрувати ці запити за кількістю підписників, підтвердженими обліковими записами, брендами, авторами та іншими факторами. Це допоможе автору краще виявляти пріоритетні повідомлення, які можуть бути корисними для роботи та бізнесу.

Крім того, буде додана нова тека “Відповіді на історії”, яка збиратиме відповіді за темами.

Параметри “Сортувати та фільтрувати” з’являться у верхній частині теки “Вхідні”, де користувачі зможуть сортувати запити за давністю або за кількістю підписників, яких має відправник. Це допоможе виділити, наприклад, повідомлення від брендів, що звертаються з пропозиціями про бізнес-угоди.

Окрім того, користувачі можуть вмикати й вимикати інші опції, наприклад, перевірений обліковий запис, бізнес, авторський акаунт, облікові записи з певною кількістю підписників тощо.

Ці зміни слідують за іншими удосконаленнями, пов’язаними зі вхідними повідомленнями, які компанія Meta іже внесла цього тижня у WhatsApp, що тепер дозволяє користувачам фільтрувати чати за спеціальними списками.

Медіарух, медійні та громадські організації у спільній заяві закликали президента України Володимира Зеленського винести на розгляд РНБО пропозиції стосовно запровадження санкцій проти ексзаступника голови адміністрації Віктора Януковича Андрія Портнова.

Ввечері 26 грудня російські війська завдали ракетного удару по Запоріжжю, поціливши по промисловій інфраструктурі міста, повідомив голова ОВА Івн Федоров.

Малиновський районний суд Одеси прийняв рішення, що покаранням для обвинуваченого у шахрайстві стане не лише рік пробаційного нагляду, а й обов’язкове читання художньої літератури. 

27 грудня у роботі чат-боту ChatGPT стався глобальний збій по усьому світу. В OpenAI підтвердили, що ChatGPT та сервіс для ШІ-генерації відео Sora працюють “з великою кількістю помилок”.

Видобуток російського “Газпрому” у 2024 році збільшиться на 61 мільярд кубометрів, до близько 416 мільярдів кубометрів газу, заявив глава компанії РФ Олексій Міллер.