SpaceX протидіє спробам Росії заглушити Starlink – Маск

Джерело: Ілон Маск/X

Гендиректор SpaceX Ілон Маск заявив, що американська компанія витрачає значні ресурси для протидії спробам Росії заглушити супутниковий зв’язок Starlink в Україні.

“SpaceX витрачає значні ресурси на боротьбу з російськими спробами глушіння (Starlink – ред.). Це складна проблема”, – написав він.

За словами Маска, росіянам вдалося “вимкнути” всі системи зв’язку, крім Starlink.

Нагадаємо, що американська газета The New York Times із посиланням на українських військових та посадовців опублікувала новину, в якій йдеться про те, що незадовго до наступу Росії в Харківській області російські сили порушили роботу супутникового інтернету Starlink, який використовують воїни ЗСУ для зв’язку, збору розвідданих та атак за допомогою дронів.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.