Спецслужби РФ та РБ планують теракт у Білорусі – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

За даними ЦНС, російські та білоруські спецслужби спільно готують теракт у Білорусі, аби звинуватити у ньому Україну.

Попередньо, місцем для теракту обрано нафтобазу “Брестоблнефтепродукт” поблизу населеного пункту Прилуки Брестської області, що неподалік (2 км) білорусько-польського кордону.

За планами росіян та білорусів, на нафтобазу здійснять атаку за допомогою БпЛА. з якого буде скинуто вибуховий пристрій.

За інформацією від білоруського підпілля, аеророзвідку ймовірних об’єктів вели “вагнерівці” в серпні цього року.

“Зауважимо, Сили оборони України діють виключно на території України. Ця провокація необхідна росіянам, аби зменшити рівень підтримки нашої держави”, – наголосили у ЦНС.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.